ALANADI TRANSFER

Profesyonel Domain Servisi


İş hayatı ve internet ilişkisi yaşamın diğer alanlarına göre daha net bir şekilde göze çarpıyor. Günümüzde iş alanında gerçekleştirilen ya da gerçekleştirilmesi beklenen hiçbir proje, internet üzerinde bir izdüşümü olmaksızın düşünülemez. Hazırlanan birçok proje için projeye ilgi gösterecek hedef kitlenin çoğunlukla internet üzerinden sağlandığını söylemek yeterli bir tespit olacaktır. Bu durum iş dünyasında rahatlıkla görülebildiği gibi eğitim dünyasında da öne çıkıyor. İnternet üzerinde var olabilmek, kurumsal reklamınızı yapabilmek, hedef kitlenize ulaşabilmek için projenize ya da kurumsal kimliğinize uygun bir alan adına sahip olmanız gerekiyor.


Yılda milyonlarca kişi ve kurum yeni adları satın alarak alan adı sektörünün bir parçası olmaya devam ediyor. Kayıt esnasında girilmesi zorunlu olan WHOIS bilgileri de alan adı kaydının önemli bir yönü. WHOIS verileri sayesinde bireyler gerçekleştirdikleri alan adı sorgulama işleminin ardından alan adının farklı biri tarafından kaydettirilmiş olduğunu görüntülerken aynı zamanda kişinin iletişim bilgilerine de ulaşabiliyor. Bu durum alan adı ticareti açısından oldukça sağlıklı. Ancak internet üzerinde kötü niyetli amaçlar için bireylerin WHOIS bilgilerine erişim sağlayarak bundan haksız çıkar elde edenleri de unutmamak gerekiyor. Bu nedenle WHOIS bilgilerinin firmalar tarafından erişime açık olup olmaması, sektör içerisinde her zaman bir tartışma konusu olmuştur.


SPDNet, alan adı sorgulama işlemleri için her zaman hizmetinizde! Milyonlarca alan adına domain sorgula aracı üzerinden erişebilir ve projeleriniz için en uygun domainlere ulaşabilirsiniz. Yüzlerce uzantıyla birlikte erişim sağlayabileceğiniz alan adlarının fiyatlarını görüntüleyebilir, kayıtlı olan alan adlarının WHOIS bilgilerine erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede firmanız ya da kişisel projeleriniz için en uygun domainlere ulaşabilmeniz mümkün. SPDNet, domain sektöründe müşterileri için en uygun fiyatları sunuyor. Üstelik ödemelerinizi son derece pratik ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. SPDNet, internet sektöründe hizmet vermeye başladığı günden bu yana tüm müşterileri için aynı güvenlik garantisini sunuyor.


Domain sektöründe güvenli satın alma işlemleri için yeni bir adres, SPDNet! Yatırım yapmayı düşündüğün ya da kâra dönüştürmeyi planladığın bir alan adı var mı? O halde şimdi bir alan adı sorgula! Domain sektörünün dinamik yönü, birçok sürprizi de beraberinde getiriyor. Bu sektöre yapacağınız her yatırım, uzun vadede olumlu sonuçlar almanız için iyi bir seçenek olabilir. SPDNet domain yatırımlarınızda sizler için güvenli bir adres! Kayıtlı alan adlarınız için WHOIS bilgilerinizi gizlemeyi tercih ederseniz SPDNet’e başvurabilir, düşük bir maliyetle bu yararlı hizmetten faydalanabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmet için buradayız!


Domain Servisleri:

Domain Kayıdı

Domain Yenileme

Domain Transleri

Domain Park Etme

Neden Bizden Alanadı Almalısın?DNS YÖNETİMİ

Harici DNS Barındırma websitelerinizi hızlandırmanıza ve erişilebilir olmasına yardımcı olur.


ID (Whois Kimlik Bilgileri) Koruma

Bu eklentiyi kullanırsanız whois bilgilerinde gözükecek olan alan adı sahibine ait bilgiler gizlenecektir.


E-Posta Yönlendirme

Farklı e-posta adreslerine yönlendirilmiş e-postaları alın ve tek hesaptan tümüne erişim sağlayın.


Sık Sorulan Sorular

Doğru bir karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürünler ve hizmetler ile ilgili en sık sorulan soruların bir listesini derledik.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya onunla ilgili daha fazla bilgi istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Destek Talebi Gönder
.com, .net ve .tr uzantılı alan adları için Türkçe karakterler içeren alan adları kayıt edebilirsiniz. Kayıt işlemi için Türkçe Karakterli alan adları sayfamızı ziyaret ediniz.
.com .net .org .biz .info .tv .ws ve .tr uzantılı alan adları için spd.net.tr'ye transfer siparişlerinizi kabul etmekteyiz. Transfer siparişinizi Alan adı transferi sayfamızdan verebilirsiniz. Transfer işlemi sonunda alan adınızı 1 yıl ücretsiz yenilenmektedir.
Aynı anda 30 farklı alan adı için yeni kayıt siparişi geçebilirsiniz. Toplu kayıt sayfasındaki sorgulama alanına alan adlarınızı alt alta yazmanız yeterli