WordPress Hosting

Wordpress ile tam uyumlu ve özel olarak yapılandırılmış hosting sunucularımız sayesinde daha önce yaşamadığınız kadar hızlı ve sorunsuz bir hosting deneyimini en uygun fiyatlara sizler ile buluşturuyoruz

 • Güçlü Altyapı
 • WordPress Uyumlu
 • LS Cache Desteği

PAKETLERİ İNCELEYİN

Fiyatlandırma

1/3/6/12 Aylık ödeme seçeneklerimiz ile her ay tasarruf edin.

WP Başlangiç

₺28.60 Aylık
₺85.80 3 Aylık
₺171.60 6 Aylık
₺343.20 Yıllık
₺-1.00 2 Yıllık
₺-1.00 3 Yıllık
 • 1 Web Sitesi
 • 30 GB Disk Alanı
 • 50 GB Aylık Trafik
 • 125.000 Aylık Ziyaret
 • 10 x 500 MB E-Posta
 • 2 GB Ram
 • 2 Core CPU

WP Limitsiz

₺54.00 Aylık
₺162.00 3 Aylık
₺324.00 6 Aylık
₺648.00 Yıllık
₺-1.00 2 Yıllık
₺-1.00 3 Yıllık
 • 1 Web Sitesi
 • Limitsiz Disk Alanı
 • Limitsiz Aylık Trafik
 • 250.000 Aylık Ziyaret
 • 20 x 500 MB E-Posta
 • 2 GB Ram
 • 2 Core CPU

WP Limitsiz 5

₺111.80 Aylık
₺335.40 3 Aylık
₺670.80 6 Aylık
₺1341.60 Yıllık
₺-1.00 2 Yıllık
₺-1.00 3 Yıllık
 • 5 Web Sitesi
 • Limitsiz Disk Alanı
 • Limitsiz Aylık Trafik
 • 500.000 Aylık Ziyaret
 • 20 x 500 MB E-Posta
 • 4 GB Ram
 • 2 Core CPU

WP Portal

₺257.60 Aylık
₺772.80 3 Aylık
₺1545.60 6 Aylık
₺3091.20 Yıllık
₺-1.00 2 Yıllık
₺-1.00 3 Yıllık
 • 1 Web Sitesi
 • Limitsiz Disk Alanı
 • Limitsiz Aylık Trafik
 • 4.000.000 Aylık Ziyaret
 • 20 x 500 MB E-Posta
 • 8 GB Ram
 • 4 Core CPU
Tüm fiyatlarımıza %18 KDV dahildir.

sınırsız bant genişliği

Gelişen teknoloji çağının ihtiyaçlarına uygun olarak , kotaları düşünmeden,
özgürce ve yüksek çözünürlükler ile görsel ve medyalarınızı yayınlayın

Sınırsız Trafik

SINIRSIZ WORDPRESS HOSTİNG KEYFİNİ YAŞAYIN

WordPress ile %100 uyumlu çalışan hosting paketlerimiz ile Yüksek performanslı olarak web sitenizi hemen yayınlayın!

GÜVENLİK

Linux işletim sistemlerinin açık kaynak kodları olması sebebi ile beraberinde getirdiği güvenlik açıklarından etkilenmemeniz için firmamız CageFS ve CloudLinux gibi lisanslı ve profesyonel hizmetler sunmaya yönelik ürünleri kullanarak üst düzey güvenlik tedbirlerini hosting sunucularında sağlamaktadır.

Litespeed İle Daha Hızlı

Wordpress siteler için geliştirilmiş olan özel Litespeed cachelemesi sayesinde , siteleriniz hiç olmadığı kadar hızlı çalışacak. Uzman ekibimiz tarafından yapılandırılan sunucularımız sayesinde , müşterilerinize rakiplerinizden daha hızlı bir web sörf performansı sunacaksınız

CloudLinux

Her bir kullanıcının kendi verilerinin bulunduğu dizini , diğer kullanıcıların veri dizinlerinden izole edecek bir sistem mimarisi oluşturan CageFS özelliği sayesinde , size ayrılan kaynakları paylaşımsız ve güvenli olarak kullanmanızı sağlamaktadır

ANLIK İSTATİSTİKLER

Sitelerinizin anlık olarak Ram, CPU ve HDD kullanımlarını , gerçek zamanlı olarak görmenizi ve site optimizasyonlarınızı ya da yazılımsal oluşan / oluşabilecek hataları çözmeniz konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

GARANTİ ALTINDASINIZ!

SPDNet kaynaklı sunucu erişim ve performans problemlerinin tespit edilmesi ve çözülmesi ile garanti altındasınız!

WORDPRESS HOSTİNG AVANTAJLARI

Hemen SPDNet’in Cloud altyapısıyla WordPress Hosting sahibi olun benzersiz SPDNet desteğini ve kalitesini test edin! Üstelik memnun kalmazsanız 7 gün iade garantili!

Neden WordPress kullanmalısınız?

WordPress, dünyada en çok kullanılan blog sistemlerinden biridir, açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. WordPress kullanarak kısa süre içinde kendi sitenizi yayınlayabilir ve sitenize içerik eklemeye başlayabilirsiniz.

İçerik yönetim sistemleri içinde kurulumundan kullanımına kadar geçen devreleri en kolay olan sistem WordPress’dir, şimdi SPDNet sayesinde artık kurulumla da uğraşmıyorsunuz. WordPress bloğunuz siparişinizle beraber aynı anda aktif oluyor. Açık kaynak kodlu ve geliştiricileri çok fazla olduğu için eklenti veya tema seçenekleri ile standart görünümündende sıyrılıp tamamen isteklerinize özel bir kişisel bloğunuz veya web siteniz olabilir.

SPDNet Güvencesi
SPDNet Güvencesi

Kurumsal Firma ve +10 yıllık tecrübemiz ile hizmetiniz güvencemiz altında.

İade Garantisi
İade Garantisi

Memnun kalmadığınız taktirde 7 gün içerisinde koşulsuz iade etme hakkına sahipsiniz.

Anında Aktif
Anında Aktif

7 gün 24 saat kredi kartı ile yapmış olduğunuz siparişlerde anında aktivasyon sağlıyoruz.

İstediğiniz Yerden Sitenizi Yönetin
İstediğiniz Yerden Sitenizi Yönetin

Cep telefonlarınızdan web sitenizi kurabilir ve yönetebilirsiniz. Pek çok cihazla uyumlu temalardan birini seçebilirsiniz.

Ücretsiz Cloud Yedekleme Desteği
Ücretsiz Cloud Yedekleme Desteği

Tüm hosting paketlerimiz belirli periyotlarda otomatik olarak cloud teknolojisi ile yedeklenmektedir. Site yedekleriniz için 7/24 hizmet veren müşteri desteğimize ticket açmanız yeterli.

Hediye SSL Sertifikası
Hediye SSL Sertifikası

Bütün Hosting paketlerimizde hediye SSL sertifikası avantajından yararlanabilirsiniz.

Hızlı Sayfalar
Hızlı Sayfalar

Sunucularımız siteleriniz hızlı açılması için yazılımsal ve donanımsal olarak özel olarak optimize edilmiştir.

Site Taşıma Desteği
Site Taşıma Desteği

Web siteniz hangi firmada olursa olsun SPDNet'e taşıma işlemlerini sizin için biz gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz WP LS Cache Eklentisi

LiteSpeed Cache Eklentisi, gelişmiş önbellek yönetimi araçları ve optimizasyon özellikleriyle, web sitenizdeki tüm performans optimizasyonlarını tek bir panel üzerinden yapmanızı sağlayan, site hızlandırma eklentisidir..
Tüm WordPress Hosting Paketlerimizde Litespeed Cache ücretsiz olarak müşterilerimize sağlanmaktadır.Litespeed wordpress cache eklentisi sayesinde sitelerinizin daha hızlı yanıt vermesi amaçlanmaktadır.

Tasarımınızı Kendiniz Belirleyin !

Açık kaynak kodlu ve ücretsiz olarak dağıtılan Wordpress siteleriniz için , internetten ücretli ve ücretsiz olarak ihtiyaçlarınıza uygun her türlü tema ve eklentiyi bulmanız mümkündür. Ayrıca gelişmiş wordpress sistemi sayesinde bunu saniyeler içerisinde wordpress kullanıcı panelinizden yapabilirsiniz. Otomatik olarak yüklediğiniz tasarımların hiç birinde uzmanlığa ihtiyaç yoktur ve hızlı bir şekilde dilediğiniz gibi düzenleyebilir , kısa bir süre içerisinde hayalinizdeki siteye kavuşabilirsiniz.

Ayrıca softaculous uygulaması sayesinde wordpress sitelerinizi hiç bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan saniyeler içerisinde paneliniz aracılığı ile kurabilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefon
BİZE ULAŞIN
+90 850 840 9773
(Yalnızca satış öncesi sorularınız için.)
Mesaj
spd.net.tr
MÜŞTERİ HİZMETLERİ YETKİLİSİ
SIKÇA SORULAN SORULAR (S.S.S)

SORU & CEVAPLAR

1
Wordpress Hosting, CMS (İçerik Yönetim Sistemi)'lerden biri olan Wordpress’in %100 uyumlu bir şekilde çalışabileceği hosting paketidir. Teknik açıdan hız problemi yaşamayacağınız için SEO görünürlüğüne de olumlu bir etkisi olacaktır.
2
Gelişmiş yönetim panelimiz sayesinde WordPress sitesi kurulumunu tek bir tık ile 1 dakika içerisinde siz de yapabilmektesiniz. Yine de sorun yaşıyor iseniz sizin için Wordpress kurulumunu biz gerçekleştirebiliriz.
3
WordPress Hosting paketleri, özel olarak konfigürasyonu gerçekleştirilmiş, SSD sunucularda barındırılmaktadır. Bu sayede web sitenizi tek tıkla kurabilir, cPanel ya da Plesk Panel üzerinden tema ve eklentilerinizi yönetebilir, güncelleme / yayınlama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
4
WordPress Hosting ile tüm işlemleriniz çok kolay. Otomatik WordPress kurulum özelliği ile FTP (Dosya Transfer Protokolü)’ye dosya atma ve veritabanı oluşturma gibi teknik bilgi gerektiren tüm adımlar otomatik olarak oluşturulmakta ve kurulumu gerçekleştirilmektedir.
5
Dünyada web sitelerin %60’lık bir kısmı WordPress üzerinden yayınlanmaktadır. Siz de kişisel yeteneklerinize, hobilerinize ya da işletmenizin ürün ve hizmetlerine göre en uygun web sitesini WordPress ile kolayca kurabilirsiniz.
6
Blog yazılımı olarak kullanılmaya başlanan WordPress'le, özel blog sitesi oluşturarak hayallerini, yaşadıklarını internet ortamına taşıyabilir ve bu deneyimlerin, fikirlerin internet üzerindeki tüm kullanıcılara ulaşması mümkün olur. Bununla birlikte Wordpress sürekli geliştiriliyor ve yeni özelliklerini bünyesine dahil ediyor. Yeni geliştirmeler ile birlikte artık "her türlü" web sitesi ihtiyacında WordPress kullanılabiliyor. Örnek verecek olursak ; Kurumsal web sitesi, çok kapsamlı bir eticaret sitesi, haber sitesi, forum vb.
7
Yüksek kaynak tüketen sitelerin mevcut sunucuda diğer siteleri etkilememesini sağlayarak, steler arası özel dosya sistemi izolasyonu, tüm uygulama sunucu ve işletim sisteminin güvenlik yamalarının periyodik olarak yapılması ve özel firewall kuralları ile sağlanmaktadır.
8
WordPress Hosting paketlerimiz tüm WordPress Tema ve Modüllerini desteklemektedir. Dilediğiniz tema ve modülleri kullanabilirsiniz. Bir noktaya dikkat etmenizi öneririz. Verimsiz yazılmış bazı tema ve modüller sitenizin yavaşlamasına veya hiç çalışmamasına neden olabilmektedir. Bu tarz durumların önüne geçmek amacı ile tüm modüllerinizi ve temanızı kontrol ederek sorun yaratan öğeyi WordPress yönetim paneli üzerinden kaldırmanızı tavsiye ederiz.
9
Başka bir firmadaki site veya sitelerinizi, sunucu veya sunucularınızı SPDNet'e taşımak için teknik destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Ultra Performanslı Bulut Sunucu paketlerimizi denediniz mi?