Neden SPDNet Telekom?

Bizimle İlgili Tüm Merak Ettikleriniz

Hakkımızda

SPDNET olarak 2014 yılında kurulduk. Kurulduğumuz günden bu yana hosting sektörünün her alanında faaliyet gösterdik. Her ölçekten kullanıcılarımızdan edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimini sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlere en iyi biçimde yansıtmayı temel ilke edindik. Dinamik ve yenilikçi hizmet anlayışımız, her biri alanında uzman kadromuz ve 7/24 Teknik desteğimiz ile emeğinize ve işinize pozitif değer katıyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin memnuniyeti için en üst düzeyde uzmanlaşmış, çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojiyi kullanarak kaliteli hizmet vermektir.

Vizyonumuz

En ileri bilgi ve teknolojinin yeterli ve tatmin edici bir düzeyde mükemmel bir iş ortamı içinde müşteriye sunulduğu, yönetimiyle örnek bir model oluşturan, ulusal düzeyde tanınan ve tercih edilen, müşteri ve çalışan memnuniyetinin en üst düzeye ulaştığı lider bir kuruluş olmaktır.

Biz Kimiz?

SPDNET olarak Sunucu Kiralama, Sunucu Barındırma, Sanal Datacenter hizmeti başta olmak üzere Cloud Sanal sunucu, web Hosting, Firewall hizmetleri, Load Balancer, Disaster recovery ve Lisans Kiralama hizmetleri sağlamaktayız.

Neden Biz?


Müşterilerimizin memnuniyeti için en üst düzeyde uzmanlaşmış, çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojiyi kullanarak kaliteli hizmet vermektir.


Sık Sorulan Sorular

Doğru bir karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürünler ve hizmetler ile ilgili en sık sorulan soruların bir listesini derledik.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya onunla ilgili daha fazla bilgi istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Destek Talebi Gönder
Destek sistemi üzerinden tüm işlemlerinize yardımcı olunur ek SLA paketeiniz yoksa mesai saatleri dışında telefon ile destek alamazsınız
Canlı destek satış öncesi sorular için kurulmuş bir sistemdir. Sizlerin verilerinizin güvenliği için işlemler kesinlikle destek sisteminden yapılmalıdır
Firmamız Tüm yurtdışı erişimlerini Voxility üzerinden sağlamaktadır. Voxility servisi 50 Mbit ile 800 Gbit arasında gelecek ataklara koruma sağlayan offline bir firewal hizmetidir Layer 3,4 ve 7 katmanlarında her türlü atağa karşı etkin çözümler sunuluyor.
50 Mbit altında gelen ataklar ve botnet için firmamıza destek bildirimi ile ulaşarak paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz
Firmamızdan almış olduğunuz hizmetlerde Turktelekom , Superonline , Cogent ,Seabone ve Voxility aracılığı ile gelen trafikler direk erişim sağladığı ve yedekli olduğu için en hızlı erişim ve kesintisizliği garanti ediyoruz