Cloud VDS Sunuclar

 • SSD disk ile yüksek performans Cloud sunucular
 • 99.9% Uptime Garantisi
 • vCloud sanallaştırma teknolojisi
İşlemci

1 Core

Bellek

512 MB

Disk Alanı

30 GB

Trafik

100 GB

20 ₺/Aylık

Satın Al
İşlemci

1 Core

Bellek

1024 MB

Disk Alanı

30 GB

Trafik

100 GB

30 ₺/Aylık

Satın Al
İşlemci

1 Core

Bellek

2048 MB

Disk Alanı

40 GB

Trafik

200 GB

40 ₺/Aylık

Satın Al
İşlemci

2 Core

Bellek

3078 MB

Disk Alanı

50 GB

Trafik

300 GB

50 ₺/Aylık

Satın Al
İşlemci

2 Core

Bellek

4096 MB

Disk Alanı

60 GB

Trafik

400 GB

60 ₺/Aylık

Satın Al
İşlemci

4 Core

Bellek

8192 MB

Disk Alanı

100 GB

Trafik

500 GB

80 ₺/Aylık

Satın Al

SPDCLOUD Teknolojisi ile performanslı VDS sunucular!

Kurumsal Bulut Sunucu Alt Yapısı

Bulut Sunucu altyapımız Türkiye'nin en güçlü donanım altyapılarından birine sahip. Tüm cloud sunucularımız Dell Rack tipi sunuculardan oluşmakta. Sandy Bridge serisi Intel Xeon işlemciler ile yüksek performans sağlanmaktadır.

Her bulut sunucu kendisine atanmış anlık 1 Gbit bağlantı hızı ile yurt içinden erişim yapmaktadır. Bulut sunucu sahibi müşterilerimiz bu sayede yurt içinden en hızlı internet erişime sahip olur.

Performans

Bulut sunucularımızda SSD disk ve SSD Storage ile veri işlemleriniz olduğundan daha hızlı

Yönetilebilirlik

Cloud VDS sunucularınızı tek tuşla yeniden başlatabilir aynı zamanda yönetebilirsiniz.

Yedekleme

Sanal sunuclarınız aktif yedekleme mekanizmasına sahip SAN depolama altyapısında yedeklenmektedir.

Cloud VDS - Bulut Sunucu hakkında merak ettiğiniz diğer konular

%99.99 Network Uptime Garantisi ile stabil bir hat sağlıyoruz. Bütün sanal sunucularımızda 1 Gbit port bulunmaktadır. Sürekli olarak 100Mbit üstünde hat tüketiminde portunuz 100Mbit'e sabitlenir. Cloud VDS sunucularda hard disk ve ram seçenekleri özelleştirebilir. Farklı seçenekler için bizimle iletişime geçin. Sanal Sunucu yönetimi konusunda destek almak isterseniz, SPDNET Yardım Paketi hizmetimizden yararlanabilir , tüm ihtiyaçlarınız için bizden destek alabilirsiniz. Sanal sunucularda yedekleme işlemi müşterilerimize aittir. Özel yedekleme istekleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yukarıdaki fiyatlara %18 K.D.V dahil değildir.

Genel Koşullar

 • Tüm paketlerimiz için hesap başına e-posta kotası 250 MB'dir. E-Posta gönderim limiti 150 Adet / Saat' e kadardır. Turhost saatlik gönderimlerde değişikliğe gidebilir.
 • Müşteri tarafından alınan yedekler 15 gün süreyle sunucuda barındırılır ve daha sonra sistem tarafından otomatik olarak kaldırılabilir.
 • Paketler dosya paylaşımı, veri deposu, yedekleme gibi web hosting kavramına aykırı düşecek amaçlar için kullanılamaz.
 • Paketler toplu / spam e-posta gönderimleri için kullanılamaz. Turhost gerekli gördüğünde saatlik gönderimlerde kısıtlamaya gidebilir.
 • Müşteri sahip olduğu verileri yedeklemekle yükümlüdür. Olası veri kayıplarından firmamız sorumlu tutulamaz.
 • Ücretsiz site taşıma hizmeti için %100 taşıma garantisi verilememektedir.
 • Sınırsız özellikler iyi niyetli kullanım esasına dayanmaktadır. Buradaki amaç müşterilerimizin herhangi bir limite takılmadan iyi niyet çerçevesinde paketlerini kullanmalarıdır. Paketlerde bu esasa bağlı CPU limiti uygulaması mevcuttur. İyi niyet aylık trafik kullanım kontrol noktası 50GB'dır.
 • Paketlerimizde aksi belirtilmedikçe CPU kullanım limiti bir işlemci çekirdeğinin %25'i kadardır. Belirli paketlerde bu oran %50'ye kadar çıkabilmektedir.
 • Spd.net.tr belli aralıklarla kaynak kullanımını (CPU, dosya adedi / boyutu, MySQL, MSSQL, Trafik, Disk kullanımı vb.) takip edebilir ve müşteriden kaynaklarını düşürmesini isteyebilir. Paket limitlerinin veya iyi niyetli kullanım esaslarının aşıldığı durumlarda sistem otomatik olarak limitleme, durdurma, özel bir sayfaya yönlendirme veya sınırlandırma işlemi gerçekleştirebilir.
 • SPDNET, kaynak kullanımlarına veya sunucu performansı gibi kriterlere bağlı olmaksızın gerekli gördüğünde kullanıcıya haber vermeden aktif paketler için; IP, sunucu ve altyapı değişikliği yapabilir.
 • spd.net.tr'nin neden göstermeksizin her zaman hizmeti sonlandırma ve iade hakkı vardır.
 • SPDNET, hosting paketlerinde ve bu paketleri etkileyen maddelerde ve tüm diğer unsurlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Powered by WHMCompleteSolution

Desteğe mi ihtiyacınız var ?

Şimdi Bir Uzman İle Konuş