Plesk Lisansı

Online Yönetim
Hızlı Aktivasyon
Uygun Fiyat
ÜCRETSİZ 7/24 Destek
Plesk
Plesk Lisansları
Lisans Adı Domain WordPress Toolkit Geliştirici Paketi Kullanıcı Yönetimi Hesap Yönetimi Bayi Yönetimi Aylık Ücret
Cloud Web Admin(Cloud/VPS)
10 Domain
₺505.71 Her ay
Cloud Web Pro(Cloud/VPS)
30 Domain
₺758.57 Her ay
Cloud Web Host(Cloud/VPS)
Sınırsız Domain
₺1247.43 Her ay
Dedicated Web Admin
10 Domain
₺505.71 Her ay
Dedicated Web Pro
30 Domain
₺758.57 Her ay
Dedicated Web Host
Sınırsız Domain
₺1842.86 Her ay
Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!
Telefon
BİZE ULAŞIN
+90 850 840 9773
(Yalnızca satış öncesi sorularınız için.)
Mesaj
spd.net.tr
MÜŞTERİ HİZMETLERİ YETKİLİSİ
SIKÇA SORULAN SORULAR (S.S.S)

SORU & CEVAPLAR

1
Plesk, Windows ve Linux alt yapısına sahip web sunucularında kullanılabilen, Türkçe dil seçeneği ve kulanıcı dostu arayüze sahip hosting kontrol panelidir. Plesk Panel ile sunucu üzerinde hosting hesapları oluşturulabilir, e-posta, DNS, web güvenliği ve veri analizi işlemleri kolayca yapılabilir.
2
Plesk Panel lisansı satın alırken ilk olarak sunucunuzun türüne göre seçim yapmalısınız. Sahip olduğunuz sunucu fiziksel bir sunucu ise “dedicated”, bulut sunucu ise “VPS/Cloud” lisanslarından birini seçmelisiniz.
3
Plesk lisansları Web Admin, Web Pro ve Web Host olarak 3’e ayrılmaktadır. Web Admin lisansı, yeni başlayan, bireysel projelere sahip kullanıcılar için idealdir. Web Pro lisansı ile alt kullanıcı hesapları oluşturabilir ve hesap yönetimi yapabilirsiniz. Web Host lisansı ile diğer tüm özelliklere ek olarak bayi yönetimi yapabilir, kullanıcılarınıza host hesapları açarak farklı limitler verebilirsiniz.
4

Aylık ya da yıllık olarak Plesk Lisansı satın alabilirsiniz.

5
Plesk panel lisası satın aldıktan sonra dilediğiniz tüm sunucularda kullanabilirsiniz. SPDNET'de bulunan sunucularınız için tüm kurulum işlemleri teknik ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.
6
Plesk Panel’de bulunan yüzlerce hazır uygulama ile web sitenizi kurabilir, tüm web sitelerinizi tek bir panelden yönetebilirsiniz. Ayrıca, veri yedekleme, sunucu güvenliği ve veritabanı yönetimi için çeşitli araçlar kullanabilirsiniz.

Ultra Performanslı Bulut Sunucu paketlerimizi denediniz mi?