%100 Ddos/Botnet Korumalı VDS-VPS Sunucuları

%100 Ddos/Botnet Korumalı VDS-VPS Sunucuları

Bulut Sunucu

Türkiye'nin en güçlü ve en hızlı altyapılarından birine sahibiz. Tüm sunucularımız Intel Xeon serisi işlemcilerle donatılmış, yüksek ram ve disk kapasitesine sahiptir. Sunucularımız, VMware ESX teknolojisi ile bölümlendirilmiştir VMware vSphere ESXi 5 ile sunucunuzun fiziksel tüm donanım ihtiyaçları en sağlıklı şekilde karşılanmaktadır.

Türk Telekom ve Superonline hattı yedekli olarak aynı anda 10 Gbps aktif hat kullanımı ve %99.99 network erişim sürekliliği.. Esxi alt yapısı ile anlık, aylık trafik ve cloud konsolu ile bios seviyesinde müşteri panelinizden erişim sağlayabilirsiniz.

Müşteri panelinizden VDS sunucunuza restart atabilir, kapattığınızda tekrar açabilir ya da kapatabilirsiniz. Ip adreslerinizin ters isim kayıtlarını anlık olarak düzenleyebilir, vnc konsol sayesinde sunucunuzdaki internet bağantısını kessseniz bile erişim sağlayabilirsiniz. SPDNET sunucularınıza BIOS ayarlarına kadar mudahale imkanı sağlar!

Işık Hızı !

Üstün alt yapımız ve kaliteli donanımlarımızda performanslarınızı en üst düzeylere en uygun fiyatlara çıkararak gönül rahatlığıyla hizmet keyfini çıkarmanıza destek oluyoruz !

Full Yönetim !

Sizlere sağladığımız tam erişim izni ile , sunucunuzu dilediğiniz gibi yapılandırıp , dilediğiniz şekilde kullanarak kaliteyi yakalayabilirsiniz..

Üstün Destek !

Kaliteli , hızlı destek ve hızlı çözümlerimizle , sorun yaşamanıza engel oluyoruz. Sorunsuz hizmet için SPDNET !.

TÜRKİYE LOKASYON VDS SUNUCU PAKETLERİMİZ:

Tüm türkiye lokasyon vds hizmetlerimizde ek paket ücreti ile yurt içi 10 Gpbs , Voxility ile yurt dışı korumalarında 800 Gbps'ye kadar koruma sağlamaktayız. Üstelik vds hizmetlerimizde ssd ve sata disk imkanlarıyla kalitenizi arttırabileceksiniz. !


PAKET CPU Ram Hard Disk Trafik Yurt İçi Korum Yurt Dışı Koruma Lokasyon Fiyat Sipariş
Cloud VDS 1 1 Çekirdek 512MB DDR3 30 GB 100 GB Standart Koruma 450 Gbps TÜRKİYE 20.00₺ / AYLIK SİPARİS VER
Cloud VDS 2 1 Çekirdek 1 GB DDR3 30 GB 100 GB Standart Koruma 450 Gbps TÜRKİYE 38.00₺ / AYLIK SİPARİS VER
Cloud VDS 3 1 Çekirdek 2 GB DDR3 40 GB 200 GB Standart Koruma 450 Gbps TÜRKİYE 56.00₺ / AYLIK SİPARİS VER
Cloud VDS 4 2 Çekirdek 3 GB DDR3 50 GB 300 GB Standart Koruma 450 Gbps TÜRKİYE 78.00₺ / AYLIK SİPARİS VER
Cloud VDS 5 2 Çekirdek 4 GB DDR3 60 GB 400 GB Standart Koruma 450 Gbps TÜRKİYE 100.00₺ / AYLIK SİPARİS VER
Cloud VDS 6 4 Çekirdek 8 GB DDR3 100 GB 500 GB Standart Koruma 450 Gbps TÜRKİYE 150.00₺ / AYLIK SİPARİS VER

SAS Raid Disk Yapısı

Tüm hosting sunucularımızda SAS Disk kullanıyoruz. Raid 10 yapısı ile hem daha fazla performans hemde yüksek güvenlik ile sizleri güvenli tutuyoruz.

cPanel - Litespeed

Dünyanın en çok kullanılan cPanel tamamen türkçe alt yapısı ile optimize edilmiş olarak sizlere sunulmaktadır. Litespeed ile güçlendirilmiş olan sunucularımız tam performans çalışmaktadır.

Plesk + Windows Hosting

ASP, ASPX, .NET 3-4.5 ve MsSQL 2012 ile uygulamalarınız için Windows Hosting hizmeti sunuyoruz. Türkçe ara yüzü ve güncel alt yapısı ile tam performans çalışmaktadır

Cloud Hosting Platformu

Sunucular anlık olarak takip edilmekte, beklenmedik yoğunlukların oluşması durumunda kaynak aktarımı yapılarak sitelerinizin ve emaillerinizin kesintisiz şekilde çalışması sağlanır.

Yedekli DNS Sunucular

Web sunucularımızdan ayrı olarak yapılandırılmış merkezi yedekli DNS altyapısı ile DNS sorunları nedeniyle site erişim problemleri ortadan kaldırılmıştır.

Yedekleme Servisi

SPDNET tarafından alınan tüm sunucularınızda opsiyonel olarak yedek alma servisinden yararlanabilirsiniz. Bu servis için lütfen irtibat kurunuz.

Anti Spam Koruması:

Sunucularınızdaki domain adresleriniz için opsiyonel olarak Anti Virüs ve Anti Spam koruması altında çalışmaktadır. Bu hizmet için lütfen iletişim kurunuz.

Domain Taşıma

Farklı bir firmada bulunan sunucunuzu taşımak isterseniz 10GB'a kadar ücretsiz taşıyoruz. Daha yüksek datalar için ücretli olarak sunucunuzu taşıyoruz.

7/24 Teknik Destek

SPDNET Ticket sistemimiz ile 7/24 kesintisiz destek hizmeti alabilirsiniz. Destek cevap sürelerimizin sizi memnun edeceğini düşünüyoruz.

Özelleştirilebilir Yapı

Sunucu yapılandırırken ihtiyacınız olan kaynak miktarını esnek bir şekilde belirlersiniz. Farklı bir kaynak dağılımı isterseniz bize bildirin yapılandıralım.

Online Yönetim

Yönetim panelinizden gerçek zamanlı olarak trafik kullanımını görebilir, gerektiğinde yeniden başlatma, sunucu kapatma gibi işlemleri kendiniz yapabilirsiniz.

Sunucu Taşıma

Farklı bir firmada bulunan sunucunuzu taşımak isterseniz 10GB'a kadar ücretsiz taşıyoruz. Daha yüksek datalar için ücretli olarak sunucunuzu taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetin Adı SPDNET !


Datacenter Alt Yapi

SPDNET yurt içi internet erisimini Türk Telekom ve Superonline üzerinden saglamakta olup, 2X10 Gbit Türk Telekom, 2X10 Gbit Turkcell - Superonline erisimine sekiz noktadan yedekli olarak baglantı saglamaktadır. Yurt dısı internet erisimini ise 2X10 Gbit Cogent üstünden yedekli olarak baglantı saglamaktadır. Ana omurgayı olusturan juniper serisi ag ekipmanlarımızın tamamı yedeklidir.Müsterilerimizin talepleri dogrultusunda 100Mbit, 1Gbit veya 10Gbit fiber port ile yedekli router üzerinden baglantı saglanabilmektedir.

Network & Enerji

SpdNet yurt içi ana internet eriSimini Türk Telekom üzerinden saglamakta olup, Türk Telekom MPLS omurgasına, 2 farklı santralden her birine 2 farklı ring baglantı ile dört noktadan yedekli olarak baglıdır. Ana omurgayı oluSturan ag ekipmanlarımızın tamamı yedeklidir. MüSterilerimizin talepleri dogrultusunda 1Gbit bakır veya fiber, 10Gbit ve 40Gbit fiber port ile çift router üzerinden yedekli veya tek router üzerinden baglantı saglanabilmektedir. Network güvenligi için veri merkezi agımızda farklı özelliklerde Firewall ve IPS donanımları bulunmaktadır. Ayrıca AR-GE ekibimizce geliStirilen ag güvenligi sistemleri ile hosting sektörüne özel çözümleride üretebilmekteyiz.

24 Saat Aktif Destek

Kiralık sunucular ile alakalı telefon veya destek sistemi üzerinden bizlere ulasbilirsiniz..

Firewall Paketlerimiz


Atak sorununuz mu var ? SPDNET'e tasının , rahatlıgı yasayın !


Sık Sorulan Sorular

Doğru bir karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürünler ve hizmetler ile ilgili en sık sorulan soruların bir listesini derledik.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya onunla ilgili daha fazla bilgi istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Destek Talebi Gönder
Cloud VDS paketlerimize sitemizde görmüş olduğunuz ücretler ile sadece kanunen zorunlu resmi vergiler eklenerek sahip olursunuz, herhangi bir operasyonel ücret mevcut değildir.
Cloud sunucularımız Türkiye ve Almanya lokasyonlarında, sektörün lider sanallaştırma ortamı olan VMware Enterprise Plus sistemi üzerinde çalışmaktadır.
SPD Cloud (bulut) sunucu çözümleri DELL uzmanlığında yüksek performans ve süreklilik esaslarına göre tasarlanmış, projenizin ihtiyaçları değişiklik gösterdiğinde anında yönetim paneliniz üzerinden kaynak havuzlarını güncelleyebileceğiniz, iş yükü ve zaman kaybını yok eden bir mimaridir.
Cloud sunucu çözümlerimizde Linux, Windows, BSD işletim sistemleri farklı sürümleri ile birlikte desteklenmektedir.