SSL Sertifikaları

Güçlü Şifreleme
 Ekonomik
%100 Uyumlu
ÜCRETSİZ 7/24 Destek

RapidSSL

₺-1.00 Her ay

₺-1.00 üç aylık

₺-1.00 Yarı yıllık

₺65.26 Yıl başına

RapidSSL Wildcard

₺-1.00 Her ay

₺-1.00 üç aylık

₺-1.00 Yarı yıllık

₺541.72 Yıl başına

GeoTrust QuickSSL Premium

₺-1.00 Her ay

₺-1.00 üç aylık

₺-1.00 Yarı yıllık

₺287.22 Yıl başına

GeoTrust True BusinessID

₺-1.00 Her ay

₺-1.00 üç aylık

₺-1.00 Yarı yıllık

₺359.93 Yıl başına

GeoTrust True Business ID with EV

₺-1.00 Her ay

₺-1.00 üç aylık

₺-1.00 Yarı yıllık

₺650.79 Yıl başına

GeoTrust True Business ID Wildcard

₺-1.00 Her ay

₺-1.00 üç aylık

₺-1.00 Yarı yıllık

₺1596.07 Yıl başına

Secure Site SSL

₺-1.00 Her ay

₺-1.00 üç aylık

₺-1.00 Yarı yıllık

₺2850.00 Yıl başına

Secure Site Pro

₺-1.00 Her ay

₺-1.00 üç aylık

₺-1.00 Yarı yıllık

₺7107.14 Yıl başına

Secure Site EV SSL

₺-1.00 Her ay

₺-1.00 üç aylık

₺-1.00 Yarı yıllık

₺7107.14 Yıl başına

Secure Site Pro EV

₺-1.00 Her ay

₺-1.00 üç aylık

₺-1.00 Yarı yıllık

₺10707.14 Yıl başına

SSL Sertifikası

Sitenizde SSL nasıl etkilenir?

Bir SSL sertifikası, kullanıcı adları, şifreler, kredi kartı numaralarını içeren bilgilerin güvenli bir şekilde geçtiği güvenli bir tünel oluşturur.

  • Küçük yeşil kilit
  • Küçük yeşil kilit
  • Güvenilir bir SSL sertifikası alın
  • Güvenilir bir SSL sertifikası alın
  • Sınırsız sunucuları korur
  • Sınırsız sunucuları korur
  • Tüm ana ile uyumlu
  • Tüm ana ile uyumlu

Google’ın Son Değişiklikleri Sizi Nasıl Etkiler?

En son Google Chrome güncellemeleri, web siteniz https değilse (yani, SSL sertifikası yok) ziyaretçilere URL’de 'Güvenli Değil' mesajı gösterir. Güvenli değilse, ziyaretçilerin bilgi girmekten, satın almaktan ve hatta e-posta listenize kaydolmaktan kaçınması daha olasıdır.

Google, SEO çabalarınızı, trafiğinizi ve gelirinizi aynı anda etkileyen arama sonuçları sayfasında (SERP) SSL sertifikası olmayan web sitelerini de sıralayacaktır. Sitenize SSL sertifikası almak için tıklayınız.

Google

Dört Kolay Adımda SSL Sertifikası

Bir SSL sertifikası satın aldıktan sonra etkinleştirilmesi gerekir.

1
Satın al

İhtiyaçlarınız için doğru SSL sertifikasını satın alarak başlayın. Listelenen üç tipten birini seçin.

2
Etkinleştir

SSL sertifikanızı hemen Hesap Panelinden etkinleştirebilirsiniz.

3
Yükle

Doğrulandıktan sonra SSL sertifikanızın nasıl yapıldığına dair talimatlar alacaksınız.

4
Yönet

Panel'de SSL sertifikalarını (yenileme ve yeniden dağıtım dahil) yönetebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR (S.S.S)

SORU & CEVAPLAR

1
Comodo SSL, web sitelerinizin güvenliğini arttırmayı hedefleyen Dijital Sertfiika Üreticisidir. Farklı bir çok SSL seçenekleri ile hem bireysel hem de kurumsal projeler için internet güvenliği çözümleri üretmektedir.
2
Comodo SSL Sertifikaları, vermiş olduğu üst düzey güvenlik ile web sitelerinizi, verilerinizi ve ziyaretçilerinizi dışarıdan gelecek tehlikelere karşı korur. Tüm tarayıcılar ile uyumlu çalışan Comodo SSL Sertifikası, aynı zamanda sertifkadan kaynaklı oluşabilecek sorunlar için 1.750.000$'a kadar garanti teminatı sunmaktadır.
3
128/256 bit şifreleme ile istemci ve sunucu arasındaki veri transferini şifleyerek korur. İstemci veri gönderimini başlattığında, bu istek sunucuya gönderilmekte ve şifreleme işlemi yalnızca sunucu tarafından çözülebilmektedir. Bu sayede 3. kişilerin verilere ulaşma ihtimali olmamaktadır. Özellikle e-ticaret sitelerinde bulunan, online ödeme işlemleri için büyük öneme sahiptir. Ödeme yapılan kart bilgileri, aynı şekilde şifrelenerek, kulanıcı ve veri güvenliği arttırılır.
4
Premium SSL, organizasyon doğrulama (Organization Verification) ile işletmenize ait alan adını korumanızı sağlar. Resmi belgeler ile Premium SSL alarak, işletmeiniz dijital ortamdaki prestejini arttırabilirsiniz. Premium SSL başvuru yapıldıktan sonra 1 ila 5 iş günü içerisinde onay alınmaktadır. Organizasyon doğrulama (OV SSL) ile site ziyaretçileri, web sitenizin gerçekten firmanıza ait olduğunu anlar ve daha fazla güven duyarlar. OV SSL, özellikle kurumsal firmalar, resmi kurumlar, üniversiteler, online ödeme sistemine sahip e-ticaret siteleri için idealdir.
5
Alan Adı Doğrulama (Domain Validation) SSL sertifikası, web siteleriniz için uygun fiyata satın alabileceğiniz ve hızlı kurulumunu yapabileceğiniz SSL sertifikasıdır. Bu SSL’i web sitenize kurduduğunuzda, sitenin sahibi olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Firma bazında herhangi bir doğrulama yapamamaktasınız.

Alan Adı doğrulama özelliği olan SSL sertifikaları genellikle; kişisel blog, portfolyo, CV ya da içeriğinde önemli belge/bilgilere sahip olmayan web siteleri için tavsiye edilmektedir.
6
Firma doğrulamalı SSL Sertifikları; firma, kurum ya da kuruluşa ait resmi belgeler ile satın alınabilir. Sertifika üreticisi, SSL satın alan firmanın gerçekte olup olmadığını doğurlayabilmek için bu belgeler ile başvuruları değerlendirmektedir.
7
SSL Sertifkası satın alma işleminden sonra, SSL kurulumu alanında uzman teknik destek ekibimiz tarafından yapılır ve teslim edilir.
8
Comodo SSL Sertifikası, e-ticaret için %100 uyumludur. Online ödeme sistemi mevcut olan tüm web sitelerinde güvenle kullanılabilir.
9
2001 yılından beri WebTrust sertifikasına sahip, dünyada 2,5 milyon SSL sertifikası hizmeti veren SSL firmasıdır. Dünyanın önde gelen pek çok firması GlobalSign SSL ürünleri ile ziyaretçilerine güven vermektedir.
10
Alan Adı Doğrulama SSL sertifikaları, belge gerektirmeyen ve anına yayınlanan SSL sertifikadır. Düşük sigorta bedellerine sahiptirler. Forumlar, bloglar, portallar ve başlangıç seviyesindeki e-ticaret siteleri için ideal bir sertifikadır.
11
OrganizationSSL (OV SSL) Sertifikaları, işletmenize ait resmi evraklar ile web sitenizin kimliğini doğrulamaktadır. Tarayıcı güvenlik kilidi ve https'i etkinleştirir. Firmanıza ait resmi bilgileri tarayıcı çubuğunda gösterir. Ziyaretçileriniz için web sitenizin gerçek bir firmaya ait olduğunu ve yapılacak tüm işlemlerin güvenilir olduğunu doğrular.
12
ExtendedSSL diğer bir adı ile EV SSL, resmi belge ile satın alınabilen, diğer SSL çeşitleri arasında en üst düzey Genişletilmiş Doğrulama Sertifikasıdır. EV SSL sertifikası ile firma adı ve ünvanı adres çubuğunda yeşil bar içerisinde yer alır. Bu sayede siteye gelen ziyaretçiler için güven duygusu oluşturur ve ziyaretçilerin müşteriye dönüşmesini kolaylaştırır.
13
Wildcard SSL ile birden fazla alt alan adının (subdomain) tek sertifika ile güvenliği sağlayabilirsiniz. Aynı alan adı altında bulunan birden fazla yan alan adı (subdomain) için en uygun fiyatlı SSL korumasıdır. Wilcard SSL’i satın aldığınızda, ileride oluşabilecek SSL ihtiyaçlarınız için ekstra maliyetlerden kurtulmuş olursunuz.
14
SPD.Net'den satın alacağınız tüm SSL sertifikaları, destek ekibimiz tarafından ücretsiz olarak kurulur ve teslim edilir.
15
EV SSL Sertifikaları, "Yeşil Adres Çubuğu" özelliği ile web sitenizin ziyaretçilerinde güven olgusu oluşturmaktadır. İnternet kullanıcıları, EV SSL Sertifikasına sahip bir web sitesini ziyaret ettiklerinde, tarayıcıda bulunan alan adı kısmı yeşil renkte olur ve bu kısıma alan adı sahibi olan kişi ya da firmanın bilgileri görünür. Bu özellikler ile güveni artan kullanıcıların, müşteriye dönüşmesi daha kolay olmaktadır.
16
Siparişinin oluşturulmasından sonra, istenmekte olan evrakların tam olarak iletilmesi gerekmektedir. Resmi evraklarınızı ilettikten sonra 1 ila 5 iş günü arasında EV SSL Sertifikanız onaylanmaktadır. EV SSL onayı için istenen evraklar ve onay süreci yukarıda detaylı olarak anlatılmıştır. Evrakların eksik ya da hatalı olması, belirtilen onay sürecini uzatabilir ya da sertifika başvursunun olumsuz sonuçlanmasına neden olabilir. EV SSL siparişinizi verdikten sonra, tüm belgeleri eksiksiz olarak teknik ekibimize iletilmesi gerekmektedir.
17
EV SSL Sertifikası satın aldığınızda, firmanız adı ve ünvanı adres çubuğunda yeşil bar içerisinde görünecektir. Burada görüntülenecek firma/kurum adı ve ünvanı, resmi kayıtlardaki firma/kurum adı ve ünvanı ile birebir aynıdır.
18
EV SSL sertifikası edinmek için firma olma şartı aranmamaktadır. Kişisel projeleriniz, eğitim kurumları ve belediyeler de EV SSL satın alabilmektedirler. Aynı zamanda online ödeme sistemlerine sahip e-ticaret siteleri için EV SSL tavsiye etmekteyiz.
19
SSL sertifikası satın alma işleminizden sonra, kurulum işlemleri alanında uzman teknik ekibimiz ücretsiz olarak yapmaktadır. En uygun SSL fiyatları ve ücretsiz kurulum desteği ile maliyetlerinizi düşürün.
20
SSL Sertifikanızı yanlışlıkla silmeniz durumunda, teknik destek servisimizden tekrar sertifikanızı ve kurulmasını talep edebilirsiniz.

Ultra Performanslı Bulut Sunucu paketlerimizi denediniz mi?