img img
Neden SPDNet ?
Hizmetinizi Son Teknoloji İle Alırsınız !
SPDNet, geniş sunucu ve network ağı ile tüm müşterilerine güncel yazılım ve donanımlar ile hizmet sağlar. Sistemlerimizde kesinlikle OEM donanım kullanılmaz. Avantajlı fiyatlar ile müşterilerinin hizmet anlayışına uygun bir çok alternatif sunar.
Her Zaman Yeni Teknoloji

Günümüzde teknolojiye ayak uydurmak gerçekten zor. Alt yapımızı siz farkına bile varmadan sürekli güncel ve yedekli tutarak kesintisiz hizmet sağlıyoruz.


Kesintisiz ve Yedekli Network

Turk Telekom, Superonline, TurkNet ve Cogent yedekli hatlarımız, 1 MVA Elektrik Trafomuz, 2 x 770 KVA yedekli jeneratörler sayesinde %100 kesintisiz hizmet.

Konusunda Uzman Kadro

Eğitim ve tecrübesi kanıtlanmış, 7/24 hizmetinizde olan uzman kadromuz ile tüm soru ve sorunlarınıza akıl dolu ve hızlı çözümler sunuyoruz. Burada güvendesiniz...


Ücretsiz yurtdışı DDOS Koruması

Ücretsiz olarak tüm hizmetlerimizde 1.2 Tbit/sn Voxility Korumasını sağlamaktayız. Bu sayede yurtdışından gelebilecek olası saldırılardan sizi koruyoruz.

İdeal Alan Adınızı bulun
Alan adınızı bize kaydettirerek alan adınızı emniyet altına alın!
img img img

.com

Başlangıç fiyatı:

$13,88

.biz

Başlangıç fiyatı:

14,20

New

.net

Başlangıç fiyatı:

$10,96

.in

Başlangıç fiyatı:

$3,50

New

.org

Başlangıç fiyatı:

$11,05

.online

Başlangıç fiyatı:

$ 28,03

img img
Domain Yönetim Özellikleri
Alan adınızı SPDNet güvencesiyle kaydedin ve profesyonel yönetim özellikleri sayesinde kolayca kontrol edin!
Ücretsiz Whois Gizleme

Alan adınızın WHOIS (kimlik) bilgilerini ücretsiz olarak koruma altına alabilirsiniz. Spam maillere ve meraklı gözlere karşı kendinizi güvenceye alın.

Ücretsiz Transfer Kilidi

Alan adınızın güvenliği için, bilginiz dışındaki transferleri engelleyen bir transfer kilidi ile alan adınız başka hiçbir kaydediciye transfer edilemez hale getirin.

DNS Yönetimi

Alan adınıza ait A, MX, CNAME ve SRV gibi tüm DNS yönetim işlemlerini kontrol paneliniz üzerinden kolayca gerçekleştirin.

Gelişmiş Yönetim Paneli

Gelişmiş alan adı kontrol paneli sayesinde, alan adı yönlendirme, NS sunucu oluşturma ve DNS değişikliği gibi işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Alan Adı İç Transfer

SPDNet müşteri hesapları arasında istediğiniz kişiye alan adınızı transfer etme olanağınız var. Üstelik bu işlem tamamen ücretsiz ve istediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz

Alan Adı Yönlendirme

Alan adınızı herhangi bir ücret ödemeden istediğiniz web sitesine veya kullandığınız farklı bir domaine yönlendirebilirsiniz.

Blogumuz
En Son Blog Yazılarımız
Blog Sayfamız Sayesinde Yeni Bilgiler Edinebilirsiniz.
blog-image Hosting
DirectAdmin 500 Hata Sayfası Düzenleme
Öncelikle DirectAdmine giriş sağlayalım. https://siteadresiniz.com:2222 veya https://ipadresiniz:2222...
blog-image Sunucu
Linux DNS servisi sorunu çözümü nedir?
Linux DNS servisi sorunu çözümü nedir? Başlıklı makalemizde sizlere Linux DNS servisi sorunu çözümünü anlattık, teknik kısımda ciddi problemler yaşarsanız destek talebi açınız.
blog-image Sunucu
DNS Recursion Özelliğini Kapatmak
DNS Recursion özelliğinin açık olması, "dns amplification attack" grubundaki saldırılara maruz kalmanıza neden olur ve sunucu networkünü sature ederek, network performansının düşmesine neden olur.
Yorumlar
İnsanlar Bize İlişkin Ne Diyor
Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz Bize İlişkin Ne Diyor

img
img
Batıhost
4 Ocak, 2024

2015 yılından bu yana SPDNet'ten sunucu barındırma hizmeti alıyoruz ve aldığımız kesintisiz ve yüksek performanslı hizmetten son derece memnunuz. SPDNet ekibine her şey için teşekkür ederiz. Sundukları güvenilir ve kaliteli hizmet sayesinde işimizi sorunsuz bir şekilde sürdürebiliyoruz. İlerleyen yıllarda da aynı güvenilirliği sürdürmelerini dileriz, teşekkürler SPDNet!

img
ManaBilişim
4 Ocak, 2024

2015 yılından bu yana ManaBilişim olarak SPDNet'ten sunucu barındırma hizmeti alıyoruz. Kesintisiz ve yüksek performanslı hizmetleri sayesinde işimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmemizi sağlıyorlar. SPDNet ekibine işbirlikleri ve sağladıkları değerli destek için teşekkür ederiz. Güvenilir hizmetleri ve profesyonel yaklaşımlarıyla ManaBilişim olarak SPDNet'i tercih ettiğimiz için mutluyuz.

img
Carera Folkart
1 Ocak, 2024

Web sitemizi spd.net.tr hosting hizmetiyle barındırıyorum ve gerçekten etkileyici bir deneyim yaşadım. Hızlı ve güvenilir bir altyapıları var, herhangi bir kesintiyle karşılaşmadım. Ayrıca, müşteri desteği ekibi her zaman yardıma hazır ve çözüm odaklı. İşte bu yüzden Carera Folkart olarak onları tercih ettiğim için mutluyum. Teşekkürler spd.net.tr

img img img

İNDİRİM HABERCİSİ

Hemen abone ol, yeni fırsatları ve süper indirimleri kaçırmayın!

Fırsatlardan haberdar olmak için verilerimin işlenmesini onaylıyorum