Windows Reseller (Bayi) Hosting

SSD Diskli Sunucular ve MaestroPanel ile Windows Reseller (Bayi) Hosting Kalitesini Yaşayın!

Üstelik Çok Uygun Fiyatlar ve Zengin Ödeme Seçenekleri ile Anında Aktivasyon!

Windows Bayi Hosting

NET 4.5 Framework platformu üstünde bir çok yüksek hitli web siteleri sunucularımız üzerinden yayın yapmaktadır. Sunucularımız ve uygulamalarımız yüksek performansta çalışmak üzere optimize edilmiştir. Sitenizin ihtiyaçları doğrultusunda seçeceğiniz paketlerimiz ile siz de Spd.net.tr kalitesi ile tanışın. Ayrıca Tüm hosting paketlerinde ücretsiz DDoS koruma bulunmaktadır.

Ücretsiz Yeniden Kurulum

Dilediğiniz zaman , hosting hizmetinizi ücretsiz bir şekilde sıfırlayabilirsiniz..

SSD Disk Kalitesi

Tüm sunucularımızda ssd disk yapısını kullanmaktayız. Performans için SPDNET ile çalışmaya başla !.

99.99% Uptime Garantisi

Kesintisiz , hızlı , kaliteli bir hizmet almaya hazır mısın ? 99.99% uptime garantisi ile SPDNETli olmaya hazırlan !

Paket 1

20.00₺

AYLIK
10 Adet Site Barındırma
Limitsiz Disk Alanı
Limitsiz Aylık Trafik
20 Adet MSSQL Adedi
MaestroPanel
Türkiye Lokasyon

Paket 2

40.00₺

AYLIK
20 Adet Site Barındırma
Limitsiz Disk Alanı
Limitsiz Aylık Trafik
30 Adet MSSQL Adedi
MaestroPanel
Türkiye Lokasyon

Paket 3

56.00₺

AYLIK
30 Adet Site Barındırma
Limitsiz Disk Alanı
Limitsiz Aylık Trafik
40 Adet MSSQL Adedi
MaestroPanel
Türkiye Lokasyon

Paket 4

70.00₺

AYLIK
40 Adet Site Barındırma
Limitsiz Disk Alanı
Limitsiz Aylık Trafik
80 Adet MSSQL Adedi
MaestroPanel
Türkiye Lokasyon

ASP.Net ve ASP Siteleriniz için doğru seçim

Uzman Olmanıza Gerek Yok

Firmanıza ya da adınıza ait bir web sitesi olması için uzman olmanıza gerek yok. Doğru çözümlerle alan adınızı alıp bir alan adınıza ait eposta ve websitesine hemen sahip olabilirsiniz. Bireysel paketlerimiz başlamak için en iyi çözümdür.

Yüksek Performans

SSD Disk + yeni nesil Intel Xeon E5 26xx serisi işlemler ve üst seviye koruma paketleri SPDNET ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. En yeni teknolojiler ile sitenizin ihtiyaçları doğrultusunda seçeceğiniz paketlerimiz ile siz de Spd.net.tr kalitesi ile tanışın. Ayrıca tüm hosting paketlerinde ücretsiz yurtdışı DDoS koruma ve Ücretiz 3 Günlük otomatik yedekleme seçeneği bulunmaktadır.

Sorunsuz E-Posta Hizmeti

SPD Antispam Gateway ile e-postalarınız sorunsuz şekilde gönderdiğiniz adrese teslim ediliyor. Antispam hizmet kapsamında SPF, Reverse DNS, RBL kontrol servisleri ile istenmeyen epostalardan kurtulun. SPD Antispam Gateway servisi 7/24 monitör ile takip edilmektedir.

AntiSpam & Anti Virüs Filtreleri

Tüm e-posta hesapları gelişmiş bir Antispam ve Antivirüs hizmetinin koruması altındadır. Yüksek spam filtreleme yeteneğine sahiptir. Kontrol paneliniz üzerinden beyaz veya kara listeler oluşturabilirsiniz.

Yedek Almak Çok Kolay

Siteleriniz, veritabanlarınız veya e-postalarınız için sadece bir kaç adımda kolayca yedek alabilirsiniz. Bunun için manuel yedek alma özelliğini tercih edebilir veya zamandan tasarruf etmenizi sağlayan gelişmiş Yedek Alma Sihirbazı'nı kullanabilirsiniz.

Performanslı E-Posta Hizmeti

Her Eposta hesabında 250MB*1 eposta kotası ve gelişmiş spam filtreleme özelliği mevcuttur. İşinizde epostanın ne kadar önemli bir yeri olduğunun bilincindeyiz.

Eşsiz MaestroPanel

En iyi kontrol panelini siz değerli müşterilerimiz için kullanıyoruz. Kullanışlı , kaliteli bir hizmet için SPDNET ile çalışmaya başlayın !

Kolay Yönetim Paneli

Full Yedek Alabilme

Mail Hesabı Oluşturabilme

Database Oluşturabilme

Genel Koşullar

 • Tüm paketlerimiz için hesap başına e-posta kotası 250 MB'dir. E-Posta gönderim limiti 150 Adet / Saat' e kadardır. SPDNET saatlik gönderimlerde değişikliğe gidebilir.
 • Müşteri tarafından alınan yedekler 15 gün süreyle sunucuda barındırılır ve daha sonra sistem tarafından otomatik olarak kaldırılabilir.
 • Paketler dosya paylaşımı, veri deposu, yedekleme gibi web hosting kavramına aykırı düşecek amaçlar için kullanılamaz.
 • Paketler toplu / spam e-posta gönderimleri için kullanılamaz. SPDNET gerekli gördüğünde saatlik gönderimlerde kısıtlamaya gidebilir.
 • Müşteri sahip olduğu verileri yedeklemekle yükümlüdür. Olası veri kayıplarından firmamız sorumlu tutulamaz.
 • Ücretsiz site taşıma hizmeti için %100 taşıma garantisi verilememektedir.
 • Sınırsız özellikler iyi niyetli kullanım esasına dayanmaktadır. Buradaki amaç müşterilerimizin herhangi bir limite takılmadan iyi niyet çerçevesinde paketlerini kullanmalarıdır. Paketlerde bu esasa bağlı CPU limiti uygulaması mevcuttur. İyi niyet disk kullanım kontrol noktası 50GB'dır.
 • Paketlerimizde aksi belirtilmedikçe CPU kullanım limiti bir işlemci çekirdeğinin %25'i kadardır. Belirli paketlerde bu oran %50'ye kadar çıkabilmektedir.
 • Spd.net.tr belli aralıklarla kaynak kullanımını (CPU, dosya adedi / boyutu, MySQL, MSSQL, Trafik, Disk kullanımı vb.) takip edebilir ve müşteriden kaynaklarını düşürmesini isteyebilir. Paket limitlerinin veya iyi niyetli kullanım esaslarının aşıldığı durumlarda sistem otomatik olarak limitleme, durdurma, özel bir sayfaya yönlendirme veya sınırlandırma işlemi gerçekleştirebilir.
 • SPDNET, kaynak kullanımlarına veya sunucu performansı gibi kriterlere bağlı olmaksızın gerekli gördüğünde kullanıcıya haber vermeden aktif paketler için; IP, sunucu ve altyapı değişikliği yapabilir.
 • spd.net.tr'nin neden göstermeksizin her zaman hizmeti sonlandırma ve iade hakkı vardır.
 • SPDNET, hosting paketlerinde ve bu paketleri etkileyen maddelerde ve tüm diğer unsurlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.